Monika: Nuk fle me Metën, në këtë moshë nuk i hyjmë në punë njëri tjetrit.

Monika Kryemadhi ditën e djeshme ishte e ftuar në “Fiks Fare” nga ku është pyetur nga prezantuesit se nëse fle me Ilir Metën, kjo për arsye se disa kohë më parë Iliri është shprehur se fle me kushtetutën natën.

Monika është përgjigjur se: “Aktualisht nuk fle me presidentin. Është me kushtetutën dhe demokracinë”.

Gjithashtu Monika është pyetur për fjalin e famshme nëse është “Mona e Ilirit” apo “Iliri i Monës”. Përgjigjia e saj është epike: “Me këtë moshë që jemi ne, nuk i hyjmë në punë njëri-tjetrit”.

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: