Mevlani ia thotë në sy Olës: Ti po aktron këtu

Murati dhe Ola ditën e sotme bënë takimin e tyre të dytë. Ola që kur kishte ardhur kishte shprehur pëlqim për Muratin dhe kishte dëshirë për ta njohur më shumë atë.

Sic dihet tashmë që pas cdo takimi konkurentët mund të komentojnë, por komentet nuk ishin dhe aq të mira sa priteshin.

Mevlani ishte ai që i doli “kundër” duke i thënë Olës se ajo po aktron aty dhe e ka zgjedhur Muratin në takime vetëm për ta ndarë nga Sindi.

Mevlani u shpreh duke thënë: “Mendoj për Olën se kjo është një super aktrim përsa i përket Muratit. Nuk mundesh të jesh kaq i afërt për dy takime, mbi të gjitha kur ti shpreh dhe pëlqime me djem tjerë, që do të dalësh me djem tjerë. Ja arrite ta ndaje nga Sindi. Tani besoj se javën tjetër e parkon aty nga rrjeshti i dytë edhe pastaj e ka në dorë kur t’i dojë”.

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: