Jasmina qan për Andin: Jam e lodhur

Andi dhe Jasmina disa ditë më parë u deklaruan se ishin në studio vetëm për njëri-tjetrin. Madje edhe takimet e tyre u bënë akoma më romantike. Por sot ndodhi e kundërta.

Skenat e shumta të xhelozisë bënë që Jasmina të qajë. Dicka të tillë e kishtim parë por jo në studio nga ana e Jasminës.

Jasmina për më tepër është shprehur se ndihet e lodhur por moderatorja Bora Zemani u mundua ta qetësojë duke i thënë se ajo mendon shumë dhe kapet me Andin për gjëra të vogla.

Jasmina u shpreh: “Jam lodhur o Bora sinqerisht! Sepse mua nuk më është dashur ndonjëherë të luftoj për një lidhje apo për një mashkull dhe ai e bën sikur çdo ditë duhet të luftoj për të. Ai është sot më bërë për vete se më pëlqeu si fole, nesër thotë të shoh si shoqe, të shoh si motër, pasnesër thotë po prit se tani më bërë prapë për vete. Po ça jam unë? Të rri ta pres ulur këtu deri sa atij t’i vijë mendja”.

Bora i tha: “Jasmin, nga një anë mendoj se je dhe ti vetë ajo që i bën dëm më shumë vetes, je ti ajo që lëndon veten tënde, duke menduar më shumë se ç’duhet çdo situatë, duke gjetur probleme gjithë kohës. Ndoshta ndonjëherë është më mirë të tolerosh pak”.

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: