Eliona Pitarka ndryshon lukun, ja si duket

Aktorja e njohur Eliona Pitarka para pak kohësh u bë nënë për herë të parë me një vajzë që ia vendosi emrin Gala. Tashmë ska se si të mungojë në fotot e saj edhe vajza e saj por ditët e fundit ajo ka ardhur ndryshe.

Bëhet fjalë për lukun e saj. Eliona i ka prerë shkurt flokët dhe i ka celur ngjyrën e saj duke e bërë akoma më atraktive.

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: