Do mbyllen në tualet, Noizy thumbon keq reperët

Këngëtari i njohur Noizy ka publikuar sot një këngë të re. Fansat mezi e kanë pritur këtë këngë por me sa duket Noizy shprehet që jo vetëm fansat e kanë pritur me padurim.

Me anë të një story në instagram Noizy shprehet se edhe disa reperë mezi e kanë pritur këngën e tij që të publikohet. “Të dashur fansa: A e dini që gjithë reperat janë tu e prit ket kong ma shumë se ju?”

Për më tepër Noizy shprehet: “Ju kisha lut ta dëgjoni këngën me volum dhe kualitet të mirë, jo thjesht nga tel… përvec Rreperave që kanë me e dëgju e ngju ntualet me kufje”.

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: