Arbenita tregon barkun e fryrë, ja si duket në muajin e nëntë

Arbenita dhe Fero janë një nga ciftet më të komentuara në rrjetet sociale. Pak kohë më parë ata e kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë. Shpesh ndajnë foto me njëri tjetrin në rrjetet e tyre sociale por kohët e fundit Arbenita ka treguar barkun e saj të fryrë.

Modelja e njohur Arbenita është në muajin e nëntë të shtatzanisë dhe duhen pak kohë që të bëhen me vajzë.

Ditët e fundit ajo ka publikuar një video ku tregon barkun e rrumbullakosur duke shkruar “Ditët e fundit nëse dikush është shqetësuar”.

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: