Andi me një tjetër, ja se si reagon Jasmina

Andi dhe Jasmina janë drejt deklarimit për një lidhje por tanimë do ta shohim edhe në një version tjetër që nuk e kemi parë më parë. Ai do marrë pjesë në klipin e Diona Fonës.

Këngëtarja ka hedhur në instagramin e saj disa foto pjesë të videoklipit ku shfaqet edhe Andi. Fansat janë bërë kurioz por ajo cfarë vihet re më së shumti është reagimi i Jasminës.

“Andi shumë i lezetshëm dukesh te kjo foto”, ka komentuar Jasmina por mesa duket ajo nuk është aspak xheloze për Andin dhe duket që e përkrah atë.

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: