Ana konfirmon ndarjen nga Arsimi, çfarë ndodhi mes tyre

Ana dhe Arsimi tashmë dy ish konkurentë të “përputhen” kanë qënë shpesh pjesë e lajmeve për një lidhje midis tyre. Gjithcka u bë publike pasi daljet dhe fotot midis tyre u kapën nga fansat e tyre. Por mesa duket kohët e fundit ata janë ndarë.

E ftuar në një emision Ana Lleshi shprehet: “Kam qënë dhe e kam pranuar disi, jo plotësisht. Ka qënë njohje më shumë. Ka qënë dicka midis nesh, por nuk është më.”

Nga ana tjetër Arsimi ka lënë të nënkuptohet një dyshim. Në rrjetin e tij të instagramit ai ka postuar një foto me mbishkrimin: “Unë personalisht ju prezantoj këtë cmim dhe ju të gjithë keni dicka të përbashkët, emri ju fillon me A (njerëz të rremë).”

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: