Ana Kauri zbulon ndërhyrjen e rradhës

Ana Kauri ish konkurente në “përputhen” u largua nga emisioni duke mos gjetur dashurinë aty brenda. Edhe kur ishte pjesë e ekranit ajo e pranoi që kishte bërë ndërhyrje estetike hundën dhe buzët.

Por mesa duket ka postimet e fundit ajo bën me dije se do të bëjë edhe një tjetër ndërhyrje. Por cfarë këtë rradhë. Për këtë gjë ajo ka pyetur fansat e saj që mesa duket e kanë gjetur.

Ana pyet: “Nesër do realizoj një ndërhyrje estetike. Çfarë mendoni se është?”. “Dhëmbët”, është përgjigjja më e shpeshtë dhe këtë gjë e ka konfirmuar edhe vetë ajo. Ajo do të rregullojë dhëmbët dhe me siguri rezultatin do ta publikojë në rrjete sociale.

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: