Ana flet mes lotësh: Kam dy mami dhe një babi

Ana Lleshi së fundmi ka qënë e ftuar tek Bieta nga ku ka treguar shumë gjëra nga jeta e saj personale. Por ajo cfarë e bëri të prekej e të përlotej ishte një pyetje e bërë për familjen.

Ana rrëfeu se ka dy nëna dhe një baba. Ajo u shpreh duke e falenderuar një familje e cila e ka ndihmuar atë në një periudhë shumë të vështirë dhe sot ajo u përulet para tyre.

Ana u shpreh se: “Unë kam fatin e mirë të kem dy familje. Në kuptimin që kam dy mami dhe një babi. Jo sepse prindërit e mi kanë qenë të martuar me persona të ndryshëm apo babi im ka pasur dy gra. Jo, hiqini këto ide idiote. Në periudhë shumë të vështirë timen një familje, të cilës i jam shumë mirënjohëse dhe përulem para tyre çdo ditë, më janë gjendur pranë, më kanë marrë në shtëpi”.

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: