Sindi largohet, Murati ja cfarë bën

Ngjarjet e ndodhura ditën e sotme në “përputhen” bëri që Sindi të largohet nga emisioni. Shkak i saj u bë një video live e Julit me Alesandron ku ata shanin Sindin nga familja.

Për më tepër Sindi shprehet: “Kam duruar sharje, ofendime dhe skena të rënda, por jo për familjen time. Mezi kam ardhur sot në Top. Nuk arrij dot të qetësoj familjen time.”

Mirpo Juli nuk po i kërkonte të falur dhe kështu Sindi u largua nga emisioni. “Kërkoj shumë falje” tha ajo duke hequr mikrofonin. Por mesa duket Murati akoma e mbështet atë. Ai i shkoi nga pas për ti dhënë mbështetjen e tij.

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: