Luljeta habit: Ai që të bëjë seks me mua duhet të ..

Luljeta konkurentja 65 vjece e “përputhen” ka arritur të jetë një nga gratë më të komentuara në rrjetet sociale duke marrë kështu vëmendjen e të gjithëve me deklaratat e saj të fuqishme.

Luljeta është pyetur nëse do ta gjejë dashurinë aty në emision dhe ajo është shprehur që jo.

“S’besoj, u trembën nga hyrja e re, Landi, ky që bëri kërkesën për mua, taksisti dhe ndoshta u trembën për atë. E refuzova sepse nuk kishte as gjatësi ishte shumë i shkurtër, sa kofsha ime… Do i thosha: ‘Ti sa kofsha ime çfarë kërkon, që të bëjë edhe seks me mua, ai duhej të rrotullohej shumë…”, është shprehur Luljeta.

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: