Ledjana e gjuan me shuplakë Mevlanin, ja arsyeja

Historia Ledjana dhe Mevlanin është drejt zyrtarizimit të lidhjes së tyre. Dy javë më parë ata thanë që janë aty vetëm për njëri tjetrin dhe për më tepër takimet po i bëjnë së bashku.

Ditën e sotme ata kishin takimin e tyre dhe gjeni cfarë. Të dy ishin shumë të afruar me puthje e përqafime. Dhe jo vetëm kaq, Ledjana i premtoi se nuk do të largohet kurrë nga ai.

“Nuk do të të lë kurrë” i thotë ajo. Në puthje e përqafime Mevlani e afroi drejt vetes dhe i dha një puthje në buzë. Ledjana me të qeshur ia ktheu me shuplakë atij.

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: