Këngëtarja shqiptare ka ndërtuar 12 banesa për të varfërit por e mban sekret


Shumicën e këngëtarëve Shqiptarë i kemi vënë re që bejnë donacione duke i ndihmuar kështu të varfërit apo njerëzit në nevojë. Disa zgjedhin që ti publikojnë në rrjetet e tyre sociale për të solidarizuar edhe të tjerët, por ka edhe këngëtarë që zgjedhin ti bëjnë në fshehtësi pa i reklamuar në publik.

Bëhet fjalë për këngëtaren Adelina Ismaili e cila zgjodhi qe e mira e sajë te mbetet sekret. Sipas mediave kosovare, ajo ka ndertuar 12 banesa per personat ne veshtiresi ekonomike.

Ismaili gjithnjë eshte vlerësuar jo vetem si nje artiste e madhe dhe e suksesshme per kaq shume vite, por dhe si nje femër me ndjeshmëri të lartë sociale.

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: