Juli e ofendon rëndë Sindin, ajo shpërthen në lot

Sindi dhe Juli dy konkurentë në “përputhen” mesa duket janë në “luftë” me njëri tjetrin. Ditën e sotme Sindi kërkoi nga produksioni që të diskutohej një video live mes Julit dhe Alesandros, ku ajo ishte ofenduar rëndë familja e saj nga ana e Julit.

Në videon live të bërë nga Juli dhe Alesandro dëgjohet të thuhet: “Julo, njerëzit po të thonë fut Sindin në live”. “I q*** robt e hedh telefonin”, i ishte përgjigjur Juli.

Sindi tha se kjo situatë nuk ka prekur vetë atë por edhe familjen, ku mamaja e saj ishte bërë shumë keq.

“Ke thënë një fjalë shumë banale që më prek dhe mua por edhe familjen time. Të lutem mos u justifiko. Të paktën mos u justifiko. Ti nuk e ke idenë se si është e gjithë familja ime në këto momente. Jam motra e dikujt, vajza e dikujt, kushërira e dikujt Juli. Si do të vinte ty po të të shanin motrën apo mamanë tënde në atë mënyrë? Po ty Alesandro si do të vinte? Çfarë kishte aq shumë për të qeshur aty? Çfarë ju kam bërë që më urreni kaq shumë? Çfarë ju kam bërë që të arrini në atë pikë sa të shqetësoni deri në familje?”, është shprehur Juli.

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: