Fifi tregon për marrdhënien me Luanën, ç’ka ndodhur mes tyre

Disa ditë më parë Filloreta ose sic e njohin të gjithë me emrin e artit Fifi, festoi 27-vjetorin ku kishte shumë të ftuar me emër. Por ajo cfarë ka rënë më shumë në sy është Luana e cila nuk ishte prezente në këtë festë. Kjo bëri që fansat të haludonin për një prishje të miqësive midis tyre.

Me anë të një “Ask”-u në instagram Fifi është pyetur se a flet më me Luanën. Ajo ka treguar Luana e ka uruar privatisht dhe vazhdojnë të kenë marrëdhënie të mirë.

“E kam marr urimin në privat. Ajo është e rëndësishme. Jo çdo dashuri duhet të publikohet”, ka shkruar Fifi për Luanën duke i bërë tag.

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: