Elvisi mbron Sindin pas sherrit me Julin

Elvisi dhe Sindi kanë qënë dy konkurentë mjaft të lidhur me njëri tjetrin. Sindi shpesh i kanë dalë në mbrojte atij, por e njejta gjë ka ndodhur edhe me Elvisin.

Nga sherri dhe ofendimet e sotme kundrejt Sindit, Elvisi me anë të një postimi në rrjete sociale i ka dalë në krah. Ai i ka shkruar asaj duke e bërë tag atë se sjellja e produksionit dhe e konkurrentëve në studio ndaj saj është e papranueshme dhe e neveritshme.

“E neveritshme deri në ekstrem të shikosh se si në një produksion me kaq audiencë dhe përgjegjësi, justifikohen ofendimet e rënda dhe përkrahen antivlerat. Ore ju që jeni aty brenda, si pranoni të jeni të pranishëm e mos të thoni një gjysmë fjale? Qoftë Sindi, qoftë kushdo tjetër, se meriton këtë përbuzje publike, në një show që pretendohet se përfaqëson rininë shqiptare”.

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: