E konfirmuar, Loredana dhe Mozik tashmë bashkë

Loredana dhe Mozzik na kanë treguar shpesh që janë ndarë dhe janë pajtuar përsëri. Por kohët e fundit ata do të bëhen prindër për herë të dytë. Të gjitha dyshimet nisën ku Loredana bëri në Instastory duke shkruar “Kam nevojë për një bebush të dytë” dhe më pas një emoji me dy fëmijë.

Mirpo ajo që i vuri të gjithë në dyshim ishte publikimi i një fotoje në instastory në të cilën tregonte tregonte barkun e sheshtë duke i bërë paksa konfuz fansat.

Ajo që vihet re është ribashkimi me Mozik i cili ishte i shumë pritur.

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: