Ana e lidhur me Arsimin, por ja cfarë thotë ajo

Kohët e fundit është përfolur në rrjetet sociale për një lidhje mes Anës dhe Arsimit. Ata të dy janë kapur shpesh mat nga kamerat dhe fansat por ajo cfarë e ka “konfirmuar” lidhjen mes tyre ka qënë djali i Arsimit. Para disa kohësh ai i kishte bërë një video ku thotë se e do shumë Anën.

Mirëpo Ana në sajë të një “Ask”-u në instagram është pyetur “A ndjen dashuri për ndonjë?”, dhe ajo që të vëmë re është përgjigjia e saj.

“Të jem e sinqertë, nuk e di, ndoshta ose po…jam pak konfuze dhe besoj kam të drejtë”, është përgjigjur ajo.

E lidhur me Arsimin, por Ana i habit të gjithë me deklaratën

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: