Ja arsyeja se pse Ola dhe Jasmina nuk flasin prej 2 vitesh

Dy konkurentet femra të “përputhen” Olsa dhe Jasmina janë përballur në emision me njëra-tjetrën duke sqaruar për publikun se përse kanë dy vite që nuk flasin.

Ato kanë sqaruar arsyen se përse nuk flasin duke thënë që pas pushimeve në Maltë, Jasmina dhe Ola nuk kanë folur me njëra tjetrën. Gjithashtu u diskutua se përse nuk Ola kishte hyrë në emisionin që ndodhet pikërisht edhe Jasmina.

Ola: Njerëzit duan të dinë se përse jemi zënë ne të dyja. Jasmina: Pakënaqësi në shoqëri. Ola: Ndoshta ka ndikuar toksillëku jot? Jasmina: Po ashtu jam. Ola: Unë e pranoj se kush je, nuk besoj që të ka ngelur qejfi. Jasmina: Marrëdhënia jonë është ndërprerë në udhëtimin në Maltë, pas dy ditësh se një ditë ishte udhëtimi, pas dy ditësh kemi folur ne. Mënyra se si fole ti, në mënyrë arrogante, pastaj ngacmimet pasi jemi zënë. Jasmina: Ne kemi shoqëri të përbashkët. Ola: Është aftësi e imja që e mbajta atë shoqëri. Jasmina: Në kurrizin tim? Ola: Nuk kam dashur të të bëj keq as me ato që kam bërë, i kam bërë, por jo me të keq, e kam bërë që të të acaroj pak por jo për të të lënduar por thjesht kam dashur të të ngacmoj.

Jasmina: Po hyrja jote këtu? Ola: S’ka të bëjë fare ta thashë edhe ditën e parë. Jasmina: Se ç’më pickon diçka. Jasmina: Deri para videove nuk kemi folur, ne kemi mbi 2 vite që s’kemi folur bashkë. Ola: Unë nuk kam ndonjë hatërmbetje aq të madhe që ta zgjas muhabetin deri këtu. Jasmina: Ajo kishte tjetër mënyrë komunikimi, çohej në orën 8 të mëngjesit e më thoshte hajde, kur unë doja të flija. Ola: Po kur ti pije cigare kur unë isha në gjumë se bëra aq tragjike.

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: