Vlashenti do që ta lërë Dojnën, ja arsyeja

Dojna Mema dhe i dashuri i saj Vlashent Sata, janë një nga ciftet më të reja. Ata e bënë publike lidhjen e tyre disa javë më parë dhe kështu janë kthyer në një nga çiftet më të pëlqyera nga publiku.

Mirëpo Dojna si shumica e femrave ka ndarë një video ku tregon se i harron shpesh sendet dhe kjo gjë e acaron të dashurin e saj. Në video Dojna sqaron: “Sapo humba çantën në ashensor, por komshinjtë janë njerëz me zemër të madhe dhe ma sollën në shtëpi”.

Vlashenti i thotë asaj se mendon ta lërë kur ajo humb gjërat pasi kjo e acaron, por çfarë e bën të ndryshojë mendje është fakti se Dojna i gjen sërish gjërat. 

Dojna: Zemër çfarë bën ti kur unë humbas gjithë këto gjëra? Vlashenti: Mendoj të të lë. Dojna: Po pse s’më lë? Vlashenti: I gjen ti dhe them me vete hajt mo.

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: