Turi përgjigjet për pyetjen që Orinda është më e gjatë se ai

Turjan Hyska ditën e djeshme ishte i ftuar për tu intervistuar përballë gazetarëve të vegjël të “Kurthit të Piter Pan”. Ai për më shumë u pyet për marrëdhënien e tij me Orindën, njohjen e tyre dhe pritjen e ëmbël.

Turi tregoi se është shumë i lumtur që do bëhen me vajzë dhe zbuloi se kanë vendosur që emri i saj të fillojë me A. Një nga fëmijët i bëri pyetje Turit dhe për gjatësinë mes tij dhe Orindës dhe skishte të mungonte një përgjigje.

“Unë ty të kam parë në televizor bashkë me Orindën dhe Orinda më është dukur pak më e gjatë se ty. Ti ndjen siklet për këtë gjë? Dhe a i ke thënë ndonjëherë Orindës të mos veshë taka se dukem më e shkurtër se ty?”

“Shiko pas një burri të suksesshëm fshihet një grua e gjatë. Unë jam i lumtur që i kam ngjarë mamit, por nuk jam i lumtur që i kam ngjarë fisit të mamit, se po të kisha ngjarë nga fisi babit do isha 1.85cm. Unë dola 1.76. Unë jam i lumtur që jam burri i Orindës, për gjatësinë ndonjëherë më vjen keq kur vesh ndonjë takë të lartë, po çfarë të bëjmë”, u shpreh ai.

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: