Murati e la për Olën, por ja cfarë i thotë Sindi

Sindi dhe Murati tashmë nuk janë më bashkë dhe për më tepër ai i tha që të tërhiqte deklaratën që vetë Sindi kishte bërë për të. Shkak për ndarjen e tyre u bë takimi i Muratit me Olën, për të cilin Sindi u shpreh se ishte shumë e zhgënjyer.

Sindi madje e krahasoi Muratin si një çunak që jepet vetëm për gjënë fizike dhe bie shumë shpejt pre e provokimeve. Por mesa duket gjithcka mes Sindit dhe Muratit ka marr fund pasi dje ajo i uroi atij gjithë të mirat e madje i kërkoi edhe falje.

Ajo shprehet: “Pëlqimi për Muratin ishte i vërtetë, mbase kisha krijuar dhe ndjenjë. Mbase atë ditë isha shumë e nevrikosur me Muratin dhe gjithë situatën dhe doja t’i kërkoja falje nëse nuk i kam thënë fjalët që do doja t’i thoja çdokujt që kam pasur përzemër por është larguar prej meje. Këto fjalë janë: unë uroj që ti të jesh gjithmonë i lumtur, kushdo të jetë lumturia jote dhe shpresoj të të shoh gjithmonë të lumtur dhe të buzëqeshur”.

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: