Mevlani i dedikon një këngë tjetër Ledjanës

Mevlani dhe Ledjana janë tashmë cifti më i ri në “përputhen”. Takimet brenda emisionit i bëjnë së bashku por jo vetëm kaq. Sic mund të shohim edhe nga postimet e fundit të tyre, na lënë të kuptojmë që mes tyre gjithcka po shkon më së miri.

Ledjana dhe Mevlani e kanë kaluar ditën së bashku ditën e djeshme, gjë që e tregon edhe fotot e tyre. Por ajo që vihet re më shumë është komenti që Mevlani i ka bërë Ledjanës. “Kjo dashnia por si zjarri” ka shkruar ai. Këto vargje janë të marra nga kënga e re e tij. Por mesa duket kjo këngë qenka dedikim për Ledjanën.

Megjithatë Mevlani i ka dedikuar edhe një këngë tjetër Ledjanës të titulluar “Ledjana”.

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: