U deklarua për Mevlanin, por Ledjanës po i mungon një tjetër djalë

Ledjana dhe Mevlani tashmë të deklaruar vetëm për njëri tjetrin përbëjnë kështu ciftin e parë në “Përputhen” që po përfundojnë së bashku.

Megjithatë Ledjana i ka habitur të gjithë me postimin e fundit. Por mesa duket Ledjanës i mungon dikush tjetër në emision. Bëhet fjalë për Erlindin ish konkurent i “përputhen”, të cilit Ledjana i ka komentuar në një ask.

“I mungon studios”, dhe e ka shoqëruar me figurën e një puthjeje, duke i habitur kështu të gjithë ndjekësit në rrjetet sociale.

“Më në fund një vajzë që e paska ndjerë mungesën. Po ti je yll. Më ngeli merak që nuk bëmë një takim bashkë”, i është përgjigjur Erlindi.

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: