‘Puthje 6 herë në buzë’, Olsi Bylyku tregon skenën me Albano Bogdon

Aktori i njohur Olsi Bylyku ishte i ftuar në “Expuls” ndau me shikuesit një skenë të sikletshme që i kishte ndodhur me një nga kolegët e tij Albano Bogdon.

Një pjesë nga filmi i tyre kishte të bënte me një puthje. Ai tha se u bënë 6 dubla, domethënë 6 herë puthje në buzë me Albanon.

I pyetur më tej nëse ka pasur ndonjë gricmë homoseksualiteti gjatë puthjes, Olsi tha jo.

Ai u shpreh: “E kisha harru… Ajo skena është bërë nja 6 herë. 6 herë në buzë me Albanon. Kur u bë e shtata, fillova tu e pa iher. Bano thashë, avash avash. Se Albano s’e kishte problem, mezi priste skenën. O vlla thashë, me terezi. E bukura është se bëmë 6 dubla dhe morën dublën e parë. I kam mbajt buzët mbyllë, i thashë më puth baby kiss. Ai nuk ndalonte, unë ja bëja me sy ik”.

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: