Sindi zhgënjehet nga Murati, ja cfarë i thotë ai

Lidhja e supozuar e Sindit me Muratin tashmë ka marrë fund. Murati edhe në takimin me Olën u shpreh se ishte më i lirshëm dhe më i afrueshëm me të. Kjo gjë bëri që Sindi ta cilësojë Muratin si çunak që jepet vetëm për gjënë fizike dhe bie shumë shpejt pre e provokimeve.

“Kam sakrifikuar për një lidhje që ka qenë një gënjeshtër. Unë e konsideroja lidhje emocionale dhe mendoja se vërtetë kishim diçka që mes njëri-tjetrit ishte në progres, por në të vërtetë që provokimi i parë nga një femër e re, Murati i është dhënë. Mendoja se ishte mashkulli që i jepet një femre që i jep ndjenjat, jo gjënë fizike” janë fjalët e Sindit drejtuar Muratit.

Nga ana Murati papritur bëri iu drejtua Sindit duke i thënë që ta tërheqë deklaratën që është vetëm për të në emision dhe kështu do të jetë e lirë të dalë me kë të dojë ajo. Sindi e tërhoqi deklaratën, megjithëse ishte tepër e zhgënjyer nga Murati.

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: