Sindi qan pas “ndarjes” me Muratin

Sindi dhe Murati kanë shumë të afruar me njëri tjetrin. Të gjithë e prisnin që ata të dy do të përfundonin me njëri tjetrin, duke qënë se Sindi ishte deklaruar vetëm për Muratin. Por mesa duket e kemi pasur gabim.

Murati dhe Ola kishin një takim midis tyre gjë që e bëri Sindin ‘xheloze’ dhe duke shkaktuar kështu një debat në “përputhen”. Sindi e cilësoi Muratin si çunak që jepet vetëm për gjënë fizike dhe se ai bie pre shumë lehtë e provokimeve.

“Kam sakrifikuar për një lidhje që ka qenë një gënjeshtër. Unë e konsideroja lidhje emocionale dhe mendoja se vërtetë kishim diçka që mes njëri-tjetrit ishte në progres, por në të vërtetë që provokimi i parë nga një femër e re, Murati i është dhënë. Mendoja se ishte mashkulli që i jepet një femre që i jep ndjenjat, jo gjënë fizike”, tha Sindi.

Ndërkohë Sindi e tërhoqi deklaratën dhe u shpreh se ishte tepër e zhgënjyer. Pas fikjes së kamerave mesa duket Sindi ka shpërthyer në lot.

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: