Rikthehet Melisa: Le të hapen letrat për të gjithë..

Dy ditë më parë Tea është shprehur se me Andin ishte e gjitha një lojë e madje ai kishte lidhje me një vajzë tjetër. Pas këtyre fjalëve, në rrjetet sociale u përfol se mbase bëhet fjalë për Melisën, pasi që pas daljes nga emisioni dolën lajme që ajo e Andi kishin një lidhje.

Pas kësaj Melisa e mbylli Instagramin e saj duke i habitur të gjithë. Mirëpo, ajo me anë të një postimi në Tik Tok, ka shkruar se do të rikthehet dhe do të vendosë pikat mbi i.

Ajo shprehet duke thënë: “Personazh publik apo jo personazh publik, mbi të gjitha jam njeri prej mishi e gjaku si të gjithë ju. Por me sa duket asnjë nuk ndalet. Nuk më ka mbyllur asnjë Insatgramin, account-in e kam mbyllur vetë sepse më lodhët. Do rikthehem, sepse duhet të flas dhe unë. Jo për publikun, sepse unë nuk i detyrohem askujt që të flas gjëra të mia private! Këtë pjesë duhet ta kenë të qartë gjithë njerëzit dhe portalet. Dihet të flas, sepse mesa duket supet e mia nuk mbajnë dot hipokrizinë, filozofinë dhe moralet që shesin një pjesë për të dalë nga situata. Por nuk ngrihesh duke ulur të tjerët, por meqë dëshironi këtë lojë, ua kam borxh pra! Le të hapen letrat për të gjithë dhe të vendosim pikat mbi i sepse realisht më lodhët, por nuk rrëzohem!”.

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: