Ola dhe Jasmina shoqe apo “armike”? Dalin fotot

Ola Zenelaj konkurentja më e re në “Përputhen” është bërë pjesë e lajmeve në rrjetet sociale. Por ardhja e saj në program bëri bujë por ajo që u dallua më tepër ishte njohja me Jasminën.

Jasmina u shpreh për Olën: “Kam 2 vjet që më ka bekuar Zoti ta kem larg, por na bashkoi programi”.

Jasmina dhe Ola në studio nuk sillen si shoqe, edhe pse të dyja kanë shprehur pëlqimin për të njëjtin djalë (Andin).

Mirëpo një video po qarkullon në rrjetet sociale ku ajo dhe Ola dalin nga e njejta ndërtesë. Burime për “Dritare.net” bëjnë me dije se Ola dhe Jasmina jetojnë në të njëjtën banesë.

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: