Bearti e ka fjalën për Tea, ja cfarë thotë tani

Bearti disa ditë më parë me anë të një videoje në instagram ka treguar arsyet e ndarjes dhe shumë më shumë se sa aq. Me anë të një bashkëbisedimi me fansat përsëri në instagram ai është shprehur që të mos e pyesin atë për histori të mbyllura (me Tean), por sërish nuk kanë munguar pyetjet që kanë të bëjnë me të.

Fansat e tij kuriozë e ka pyetur se cila ka qenë lidhja e tij më e gjatë. Bearti nuk ka nguruar për të thënë se lidhja me Tean ka qenë më e gjata. “E fundit”, ka shkruar ai.

Kujtojmë se Tea dhe Bearti u ndan pak kohë më parë për arsye xhelozie. Sipas Teas Bearti ishte shumë xheloz, nuk kishte besim te ajo dhe e shoqëronte kudo.

Nga ana tjetër Bearti është shprehur se për Tean ka rëndësi vetëm vëmendja e publikut dhe fama. 

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: