Bearti do të jetë në një lidhje tjetër?! Ja cfarë thotë ai

Historia Tea Beart mesa duket ka marr fund. Pas deklaratës së Teas për ndarjen, edhe Bearti dha versionin e tij për ndarjen duke treguar se ai vërtet ka qenë xheloz por i pasigurtë ndaj Teas dhe dashurisë së saj.

Ai tha se e ka pritur Tean 3 muaj që të dalë nga emisioni, ndërsa ajo sipas Beartit e ka bërë gjithcka për vëmendjen e publikut.

Dje ai ka bërë një bashkëbisedim në instagram dhe një fanse i ka propozuar për një lidhje. Përgjigjia e tij ishte mjaft e thjesht dhe e kuptueshme.

“Jo s’jam duke menduar për asnjë lloj lidhje për momentin”, ka shkruar Bearti.

Ditën e sotme ai ka bërë një postim tjetër ku tregon se tani e tutje do i përkushtohet vetes. “Meritoj botën dhe do ja jap vetes”, shkruan Bearti.

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: