Arbana habitet nga veshja e Antonelës, i thotë “Pash zotin..”

Mederatorja Arbana Osmani është habitur nga Antonela. Ajo ka qënë prezente në prapaskenë teksa Antonela vishej por mesa duket ajo është cuditur nga veshja e saj.

Arbana e ka filmuar dhe nuk ka nguruar për ta postuar në instagramin e saj Antonelën. Sic shihet edhe në video Antonela dhe stafi po mundohen që ti veshin asaj një palë corape.

Arbana në video e postuar dëgjohet duke e pyetur Antonelën: “Pash zotin cfarë je duke bërë Antonela? Nuk kam fjalë, nuk e di domethene, ku i gjen këto veshje njëherë, ku i gjen aman?”

“Ndërkohë dikush i ka cuar veshjet skenike në një tjetër nivel” shkruan Arbana krahas videos.

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: