Almeda tregon barkun në muajin e tetë të shtatzanisë

Cifti i njohur Almeda Abazi dhe Tolgahan së shpejti do të bëhen prindër për herë të dytë. Ata kanë thënë që do të bëhen me një vajzë duke e bërë kështu djalin e tyre Efehanin me motër.

Almeda është në muajin e tetë të shtatzënisë dhe sot ka postuar një video ku tregon barkun e rrumbullakosur duke e përkëdhelur.

Disa ditë më parë Almeda ka informuar se ajo dhe familja e saj janë të infektuar me Korona virus. Mirëpo më vonë Almeda ka treguar se ka filluar të ndihet më mirë.

“Më në fund po ndihem pak më mirë sot, faleminderit të gjithëve që keni pyetur!”, shkruante ajo në një postim në instastory.

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: