Tea i kthehet Beartit për videon:Po shantazhon

Bearti dhe Tea tashmë nuk janë më bashkë dhe ndodhitë mes tyre sa vijnë e shtohen. Dje në mesnatë ai dha versionin e tij për ndarjen nga Tea. Dy ditë më parë Tea tha se ndarja me Beartin ishte për shkak të xhelozisë së tij.

Në videon e publikuar nga Bearti ai shprehet se Tea e ka bërë gjithçka për vëmendje ndërsa ai ka bërë shumë për të duke e pritur 3 muaj jashtë edhe pse ajo ishte aty brenda në emision. Ai u shpreh se Tea e kishte bërë atë xheloz.

Mirëpo mesa duket edhe Tea ska mbaruar së foluri. Ajo ka reaguar në një video në insta duke i përmendur se ska pasur përfitime personale. Video që u fshi pas pak minutash.

“Ajo 3.99 euro nuk është vetëm për mua, është e personit dhe e kompanisë që ka aplikacionin. Është hipokrizi të më akuzosh për përfitime personale, kur je ti që bëre profilin privat për të marrë folloëers më tepër dhe je ti që po përdor stilin e Arjon Lulit për të shantazhuar me countdown, gjithsesi paç fat”.

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: