Rrëfen Alketa Vejsiu, ja cili ka qënë momenti më i vështirë në skenë

Prezantuesja e njohur Alketa Vejsiu ditën e sotme ka bërë një bashkëbisedim me fansat e saj në instagram. Gjatë pyetjeve të bëra nga fansat ka pasur mjaft kuriozitet në lidhje me prezantimin e saj në tv Klan.

Ajo është shprehur se ka pasur momente të sikletshme, madje ajo shton se në këto raste ajo është perfekte për meme.

Ajo shkruan: “Po kam pasur një natë të vështirë kur s’isha në humor fare, por duhet të qeshja e të kryeja detyrën! Është pjesa më e vështirë e këtij profesioni. Kam momente kur në kulmin e seriozitetit më kap e qeshura! Jam perfekte për meme në atë moment”.

Gjithashtu është pyetur edhe për televizonet italiane dhe nëse do ketë mundësi që ajo të prezantojë edhe atje. Ajo shprehet se: “Të kalojë pandemia dhe të shohim. Nga Shqipëria nuk do largohem asnjëherë përgjithmonë! Por televizioni italian është gjithmonë opsion”.

Gjithashtu Alketa zbuloi se ka menduar për një bashkëpunim dhe mund që mund të rikthehet në të ardhmen me një hit vere.

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: