Olta Gixhari i kthehet komentueses në një mënyrë që sdo ta kishit imagjinuar

Olta Gixhari aktorja e cila vitin e kaluar u bë nënë për herë të parë publikon shpesh foto me djalin e saj në instagram. Mirëpo ditën e sotme ajo u bë pjesë e lajmeve për shkak të një komenti nga një fanse.

Ajo ka postuar një foto me djalin e saj dhe sic shihet e lumtur por ajo që ka rënë më shumë në sy ishte bebi i saj nuk kishte corape. Kjo ka bërë që një nga ndjekset e saj të komentojë. “Idjote, pa corape bebi gjynah në këtë të ftohtë”.

Por mesa duket edhe Olta nuk ka ngurruar pa ia kthyer. “Shkruhet idiote, se dua të jesh e saktë.”

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: