Atdheu dhe Antonela së bashku, cfarë po ndodh mes tyre

Atdheu dy ditë më parë u rikthye në Përputhen për të diskutuar në lidhje me ngjarjet që e bënë atë të largohej. Ai tha se i kishte munguar studio dhe gjithashtu pati një përballje me Antonelën.

Ajo pranoi se ende ka pëlqim për Atdheun ndërsa ai u shpreh se për dashuri i thyen rregullat. Por mesa duket Atdheu dhe Antonela e kanë kaluar ditën e djeshme bashkë. Kanë qenë postimet në Instagram që i kanë nxjerrë zbuluar, ku edhe Atdheu, edhe Antonela kanë publikuar foto e video nga Saranda.

Atdheu ka publikuar video nga natyra e Sarandës por gjithashtu Antonela video duke pozuar pranë detit. Por mesa duket dyshja kanë lënë pas cdo gjë dhe po shohin të ardhmen.

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: