Andi i kthehet Teas: Kam gjëra të forta për të thënë

Tea Trifoni tashmë pas ndarjes nga Bearti ka nisur që ti thotë të gjitha. Para 2 ditëve ajo e tregoi arsyen e ndarjes nga Bearti dhe menjëherë patëm një reagim nga ky i fundit.

Por mesa duket jo vetëm Bearti është prekur nga fjalët e Teas. Pas Beartit, ka qënë edhe Andi që ka reaguar kundrejt Teas. Tea është shprehur se me Andin e gjitha ishte një lojë por edhe vetë ai kishte lidhje me një vajzë tjetër. Ajo tha se ishte zhgënjyer për mënyrën sesi Andi reagoi pas skandalit, duke ja lënë asaj të gjithë peshën e fajit.

Nga ana tjetër edhe Andi ditën e sotme ka vendosur që të flasë edhe ai variantin e tij të historisë në Instastory. Për më tepër ai thotë:

“Si fillim vjen njohja, pastaj lidhja, pastaj vjen “Për’puthen”, dhe ndahesh…Siç kam thënë, është naiviteti që të bën të flasësh. Gjithsesi presim, sepse dhe unë do të jap variantin tim… Në momentin që do të kem 30 mijë follow në faqen time në Facebook do të bëj aty reagimin tim për fjalët e Teas. Do ketë gjëra të forta!”.

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: