Tea ska mbaruar akoma, i nxjerr lidhjen Andit me..

Tea mesa duket se pas ndarjes nga Bearti po i thotë të gjitha. Por tani më jo për Beartin por një konkurent tjetër Andin nga ku vetë doli e lidhur nga emisioni. Ajo ka pranuar që lidhja me të ishte një lojë por ama nga ana tjetër sipas Teas Andi vetë ishte i lidhur me një vajzë tjetër.

Në fakt emrin e vajzës që Andi ishte i lidhur ajo nuk e bëri të ditur por ama nga fansat mendohet se ajo ishte Melisa, duke qënë se pas daljes së Melisës Andi u përfol për një lidhje me të. 

Tea kërkoi falje që gënjeu publikisht se mes saj dhe Andit kishte diçka, por u shpreh se ai ja kishte lënë asaj të gjithë peshën e fajit.

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: