Tea i zbuloi lidhjen e dashurisë Andit, reagon Melisa

Tea ditën e sotme ka bërë deklarata mjaft të forta në lidhje me Andin. Ndarja e saj me Beartin solli një Tea tjetër që mesa duket po i nxjerr të gjitha një nga një.

Sipas fjalëve të saj, Andi ishte i lidhur me një vajzë tjetër aty në emision. Megjithëve emri i vajzës nuk u bë publike nga Tea por ama ajo u nënkuptua që ishte Melisa.

Kjo pasi pas daljes së Melisës u hapën shumë lajme që ajo dhe Andi ishin në një lidhje. Madje Melisa u ftua publikisht nga Andi për të pirë një “kafe serioze” së bashku.

Mirëpo pas deklaratës së sotme të Teas, Melisa ka reaguar në lidhje me këtë cështje. Me anë të një postimi në instastory ajo ka shkruar: “Zemra ime është kaq e lodhur” duke treguar se ajo është mjaft e lodhur nga situata e ndodhur dhe fjalët e Teas.

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: