Mevlani “kundrejt” Ledjanës: Dashurova personin e gabuar

Mevlani javën e kaluar u deklarua se ishte vetëm për Ledjanën në “përputhen” dhe se takimet do ti kishte vetëm me të. Por mesa duket gjithcka ka filluar të ndryshojë.

Me anë të një postimi në instastory ai ka lënë shumë për të dëshiruar. “Dënimi më i madh në jetë është kur dashuron njeriun e gabuar”.

Fansat e tij dhe të Ledjanës janë bërë kurioz për lidhjen e tyre. Megjithëse nuk është bërë asnjë reagim nga ana e Ledjanës, gjëja e vetme që mund të themi është të presim dhe të shohim se cfarë do të ndodhë me njëri tjetrin dhe a do dalin cift që aty apo jo.

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: