Jasmina sqaron ngjarjen me Atdheun: Ju thashë që do flisja…

Jasmina dhe Atdheu janë bërë shpesh pjesë e debateve për një lidhje ose afrim më shumë se sa mes miqve. Kohët e fundit në rrjete sociale po qarkullon një video ku Jasmina duket mjaft e afërt me Atdheun.

Sic shihet edhe nga fotot Atdheu shfaqet duke u ushqyer nga Atdheun. Pas këtyre fotove Jasmina ka reaguar përmes një postimi në Instastory. Ajo shkruan se kishte thënë më herët se do të fliste për çdo gjë të hënën, por nuk ndodhi për arsye kohe.

“Ju thashë që të hënën do flitej çdo gjë, por nuk kishte kohë televizive siç u pa shumë mirë nga rrjedha e ngjarjeve! Këtu jemi, nuk ikëm do sqarohemi”, ka shkruar Jasmina.

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: