Geljani i thotë Sarës: “Më rri larg se jam i lidhur”, Sara largohet

Geljani dhe Sara dy protagonistë të emisionit “përputhen” ditën e sotme kanë zhvilluar takimin e tyre. Geljani nga sjellja e tij kundrejt Sarës u duk mjaft i ftohtë, gjë që tregoi se nuk kishte ndonjë pëlqim të madh ndaj saj.

Sara: Pse largohesh? Pse nuk më lë të të prek? Geljan: Nuk më pëlqen të më prekin njerëzit që nuk më pëlqejnë. Sara: Dhe pse dole me mua kur nuk të pëlqeja? Geljan: Sepse nuk doja të të lija ty keq.

Por ama takimi i tyre nuk përfundoi ashtu sic pritej. Ajo cfarë ndodhi dhe u bë shkak për një largim të Sarës nga takimi ishte një shenje në qafën e Geljanit. Sara pretendonte se ndonjë vajzë e kishte thithur në qafë, por ai u justifikua se ishte thjesht një shenjë nga boksi.

Sara: Ke të thithur në qafë?Geljani: Është shenjë boksi. Kam gjithë trupin kështu. Sara: E ke seriozisht? Është e thithur. Është sade, madje e ke të mbuluar me makeup. Kjo është mungesë respekti. Geljani: Po të ishte e thithur…Sara: Bye.

Në fillim të takimit, kur nuk e dinin se po xhirohej, Geljani i tha: “Rri në distancë se jam i lidhur”, për të cilën tha në studio se ishte thjesht një batutë e përdorur për momentin.

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: