Eni Vasili poston fotot e para me barkun e rrumbullakosur

Moderatorja e njohur Eni Vasili kohët e fundit e bëri me dije për publikun se është në një pritje të ëmbël. Madje kryeministri Rama, i cili ishte i ftuar në emisionin e saj zbuloi se Eni po pret binjakë dhe tregoi edhe gjininë e tyre.

Rama: “Më vjen mirë që të shoh nga afër se doja të të uroja për pritjen. Të pata shumë zili kur dëgjova që ke dy dhe akoma më shumë që i ke vajza. Të uroj vetëm të mira. Eni ka dy vajza binjake që i pret. Kjo nuk është gënjeshtër e 1 prillit”.

Kohët e fundit moderatorja ka publikuar në Instagram fotot e para me barkun e rrumbullakosur duke shkruar: “Dhe meqe paparazët nxituan te jepnin lajmin para meje u ndjen të detyruar të sillnin fotot te pakten.”

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: