Bearti nuk ndalet, i merr hak Teas për fjalët e ndarjes

Tea dhe Bearti tashmë nuk janë më bashkë por ama kjo ndarje ka bërë bujë në rrjetet sociale. Ditën e djeshme Tea ka treguar arsyen e ndarjes nga Bearti i cili ishte shkaku i xhelozisë që kishte Beartin ndaj saj.

Mirëpo rrëfimi i Teas për sa i përket ndarjes nga Bearti dhe arsyes kryesore të saj, ka bërë që edhe ai vetë të shpjegojë versionin e tij të ndarjes. Duket që Beartit nuk i ka pëlqyer aspak rrëfimi i Teas, i cili mbrëmë u shpreh i zhgënjyer që Tea e ka “shitur atë për 3.99 euro”.

Fjalët e Beartit kundrejt Teas: “Nuk e prisja që më shet për 3,99 euro. Po meqënëse pate dëshirë ta bësh publike çdo histori i ka dy anë. Faji gjithmonë mbetet jetim. Tani as unë nuk dua të qëndroj i heshtu dhe do tregoj pjesën time. Nuk i dua dramat dhe nuk i dua njerëzit të hynë në privatësinë time. Për këtë arsye kam qëndruar i heshtur jo se nuk di e skam çfarë të flas. Meqenëse Tea luan kartën e viktimës përsëri edhe me mua. Tani është rradha ime të flas se nuk është ashtu”. Bearti gjithashtu paralajmëron që në mesnatë do të publikojë versionin e tij të historisë së ndarjes.

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: