Tea reagon ndaj Shqipes: Unë humba imazhin, çfarë përfitova?

Tea Trifoni ish konkurente e “përputhen” ishte e ftuar dje në Top ku është përballur me Shqipen, edhe kjo ish konkurente. Përballja mes tyre kishte nisur që në “përputhen” por mesa duket vazhdon edhe jashtë saj.

Shqipja e akuzoi Tea për fallsitet dhe se të gjitha që ka bërë përfshirë edhe lidhjen me Beartin ishte për të marrë famë dhe përfitim.

Por nga ana tjetër Tea iu përgjigj duke i thënë: “Unë një vajzë e thjeshtë me një background të thjeshtë që ska lidhje me televizionin mora kaq shumë famë, fillimisht ishte pozitive dhe më pas u kthye e gjitha negative. Cfarë përfitova? Unë kisha imazhin më të mirë të mundshëm, tregova të vërtetën dhe ra poshtë.”

Mirëpo Shqipja ia kthen: “Followersa fitove. Ti mendon se e tregove ti të vërtetën? Pse nuk e nxore ti tek profili jot i instagramit? Kush i nxorri fotot?”

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: