Rikthehet Atdheu, Antonela e dashuruar pas tij

Atdhe Xharavina ditën e sotme ishte i ftuar në emisionin “përputhen” ku vetë ka qënë prezent dhe vetë ishte larguar. Ai u shpreh se atë ditë kur ndodhi debati me Antonelën nuk donte të vinte por nga ana tjetër u rikthye tashmë në emision që të mos dukej si frikacak.

“Unë u largova atë ditë se kisha një rast vdekje, unë erdha këtu që të mos dilja frikacak, por pastaj këtu u bënë shumë debate ofenduese, dhe ika. Por që erdha të flas me Antonelën për debatet që ndodhin.” u shpreh Atdheu.

Antonela nga ana tjetër tha: “Kur kam ardhur në emision ke qënë një ndër pëlqimet e mia kryesore por nga krenaria që kemi të dy nuk kemi dalë kurrë bashkë. Gjithsesi pëlqimi ka ngelur edhe sot. Kur kam ardhur tek lokali kam ardhur për respektin që kisha për ty dhe për pëlqimin. Kur më the që po të coj në shtëpi, e kisha besën. Ti u afrove i pari si mashkull, por nuk e prisja dhe ngaqë është një nga rregullat e emisionit që nuk duhet të takohemi e puthemi.”

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: