Ja sa është rritur vajza e Amit dhe e Ermalit.

Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska janë prindër të dytë fëmijëve, Joel dhe Sia. Ata shpesh i publikojnë në rrjetet sociale.

Ditën e sotme, Ami ka ndarë në instagram dy foto të vajzës së saj Sia. Të veshura të dyja me ngjyrë rozë ka bërë që të zbukurojë akoma më shumë foton.

Krahas fotos Ami ka shkruar “dy shoqe” dhe shfaqen të përqafuar me njëra tjetrën.

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: