Habit Murati zgjedh Olën dhe jo Sindin për takim

Murati tashmë konkurenti turk i “përputhen” është rikthyer pas disa ditëve mungesë. Ai i solli bakllava Sindit por edhe konkurentëve të tjerëve.

Mirëpo pas ardhjes së tij mesa duket kanë filluar të ndryshojnë edhe pëlqimet. I detyruar për të zgjedhë në takim këtë javë midis Sindit dhe Olës konkurentes më të re aty, ai papritmas habit me zgjedhjen e tij.

“Situatë e vështirë. E kam menduar dhe nëse Sindi nuk do mërzitej me mua, dua një takim me Olën që të shoh edhe unë ku jam. Kam hall se nëse dal dhe këtë herë me sindin, nuk do ta njoh më Olën” u shpreh Murati.

Nga ana tjetër Sindi tha se i vjen mirë që ai zgjodhi Olën sepse kështu do ta shifte Muratin edhe me gocat e tjera, sepse goca e vetme që kishte dalë ai ishte Melisa.

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: